O nás

Dolce Abbraccio zrozené z nadšení tří lidí, Lenkou, Lucou a Giuseppeho, fascinovaných zmrzlinou a kombinací vášně, profesionality a kulturního dědictví.

Všechny naše produkty jsou vyráběny přímo v naší výrobně se zkušenostmi nasbíranými v té nejlepší italské škole cukrářství a zmrzlinářství.

Kombinace kvality čerstvých surovin, péče jejich výběru a původu, společně s metodologií výroby, dosahujeme výborného spojení českých a italských surovin. Jejich rovnováha, vyváženost a doplňování se navzájem, jsou pro nás studiem na nejvyšší úrovni a největší potěšení máme z toho, když se nám náš nejnovější produkt podaří postavit před Vás na stůl.

Vaše smysly si poté mohou vychutnat tu nejlepší kombinaci vášně, kterou jsme pro Vás připravili a Vaše patro zažívá melodii, která rozezní i ty nejtajnější chuťové buňky.

Dolce Abbraccio není jen zmrzlina a cukrářská výrobna, ale také příjemné prostředí, kde můžete najít sortiment produktů, které uspokojí vase potřeby po celý den, ať už je to sladká, či slaná snídaně nebo večerní lehký aperitiv.

Cokoliv si u nás objednáte, je připravováno s péčí a pozorností nabídnout Vám co nejlepší a nejkvalitnější servis.

Možnost zakoupení dárkových poukazů


darkovy_poukaz_cz


Mléko nejvyšší kvality
Lískové oříšky z Langhe v Piemonte
Ořechy jsou pěstovány v blízkosti Benátek
Důležitost čerstvých surovin
čistá chuť
100% přírodní
Čerstvé suroviny
Vášeň pro dobré věci